Po co to wszystko ?

Dlaczego tu jesteśmy
bloger
Administrator
Posty: 232
Rejestracja: 20 gru 2014, 18:42
Lokalizacja: Warszawa

Po co to wszystko ?

Post autor: bloger » 20 gru 2014, 20:24

Szanowni Państwo,

Skoro tu trafiliście, jesteście zapewne osobami, które posiadały w SKOK Wołomin depozyty, których łączna wartość w dniu zawieszenia działalności kasy przekraczała sumę 100 tys. euro.
Grupa, która tworzy to formum została zawiązana po opublikowaniu komunikatu zarządcy komisarycznego o decyzji o wystąpieniu do sądu o ogłoszenie upadłości SKOK Wołomin. Przez pewien czas, gdy liczebność grupy nie przekraczała kilkunastu osób, współpracowaliśmy ze sobą kontaktując się za pomocą poczty elektronicznej. W chwili obecnej grupa jest na tyle duża, że postanowiliśmy uruchomić forum, na którym chcielibyśmy, aby znalazły się wszystkie osoby, których dotyczy problem nieodzyskanych oszczędności.
Ponieważ najskuteczniejszą drogą do osiągnięcia celu jest wspólne działanie, zapraszam wszystkich pokrzywdzonych do zarejestrowania się na forum. Ze względu na szczególny charakter sprawy wszelkie informacje wymieniane w grupie nie będą dostępne osobom postronnym. Możliwość zarejestrowania się na forum jest ograniczona wyłącznie do posiadaczy depozytów w SKOK Wołomin, których łączna wartość w dniu zawieszenia działalności kasy przekraczała sumę gwarantowaną przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

ODPOWIEDZ